Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak už určitě všichni víte, s 33 výhrami a 3 prohrami jsme vyhrály ligu kadetek!V pátek 6.dubna 2007 nás v 18:00 na MěÚ Rudolfov dekorovali zástupci jednotlivých okolních vesnic ( Hlincová Hora, Hůry, Adamov, Jivno ), zástupci města Rudolfova a vedoucí rozhodčích pan Aubrecht s trenérkou SK Špaček paní Michaelou Medovou.

Celý  program ,,moderoval" pan ředitel rudolfovské školy Mgr.Ludvík Mühlstein.Po různých proslovech a děkokovačkách-především rozsáhlým vystoupením pana Havelky, kdy zaznělo děkování sponzorům, rodičům a spoustě lidiček, kteří se kolem volejbalu angažují. Zazněla zde i slova kritická, směrovaná hlavně k rodičům, kteří děti trestají tím, že jim zakazují volejbal. Po projevech se přešlo k tomu nejhlavnějšímu, na to, na co už všichni netrpělivě čekali-předávání medailí za 1.místo.
 
Překvapením pro nás byl pamětní list od vedení SK Hlincovka, řetízek s náramkem věnovaný od starosty Hlincové Hory ing.Karlem Fouskem, šek od zástupců města Rudolfov.Chtěli bychom poděkovat panu Janu Havelkovi, který celou akci perfektně zorganizoval.

Obrazek
Mgr. Ludvík Mühlstein


 

Obrazek
Pan Jan HavelkaObrazek
Předání šeku panem Vítem Kavalírem.Obrazek


Společná fotka ( také ve fotogalerii ).Všichni zúčastnění nám přáli úspěch v kvalifikaci o extraligu kadetek.Trenér Radim Trmal za nás slíbil, že se popereme o každý míč!!!!

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář