Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.-22.4.2007 nás čekal těžký úkol-postup do extraligy kadetek.S tímto úkolem jsme se jely poprat do Přerova.Vyjeli jsme už v pátek vlakem, v Přerově jsme byly ubytované v hotelu na zimním stadioně, hned vedle tělocvičny.V kvalifikaci nás čekaly dva týmy-vítěz moravské ligy TJ OA Třebíč a PVK Přerov, který z extraligy spadl do baráže.

V sobotu jsme v devět hodin po snídani vyrazily do tělocvičny, aby jsme omrkly naše protihráčky už při rozcvičování.První zápas vyhrály hráčky Přerova.
Potom už jsme na plac nastoupily my proti Přerovu.Bohužel, ale po velkém boji jsme prohrály 3:1!!
V dalším zápase se nám zlepšila nálada, vyhrály jsme 3:0 nad Třebíčí!!Tento zápas jsme musely odehrát v náhradní tělocvičně, protože v té, které jsme hrály, se musel odehrát zápas juniorek.

Dále jsem na programu měly extraligu žen-Přerov a Slavia Praha-o třetí místo v tabulce, na kterou jsme vyrazily už v půl šesté, abychom viděly jak taková rozcvička žen probíhá.V 6 hodin se začlo hrát.My jsme připojily k fanouškům Slavie Praha.V krátké době vyhrála Slavie Praha 3:0!!Proběhlo dekorování slávistických hráček.Opět jsem se tady setkali s Kamilem Jášou, který nás přizval ke společné fotce se Slavií.

Neděli jsme zahájily výborně, opět výhrou nad Třebíčí 3:0!!! Přerovu jsme podlehly 3:0!! Tento zápas ukázal naše nedostatky, které snad do půl roku vypilujeme!

Takže skvělá zpráva- POSTUPUJEME DO EXTRALIGY KADETEK!!!!!!!!!!!!! 

Velký dík si také zaslouží rodiče, kteří nás přijeli podpořit v boji!!Děkujeme!!!!


Obrazek

Náš hotel.Obrazek
Naše snídaně.
Obrazek
Rozvička.Obrazek

Obrazek

TJ OA TřebíčObrazekVyhrály jsme!!!

                        Obrazek                                                 

Vítězné kolečko!!!
ObrazekPVK Přerov

Obrazek

Společná fotka s extraligovým týmem žen Slavie Praha.


Obrazek


Stojící (zleva): Hana Klimešová, Petra Zborníková, Sandra Kotlabová, Tereza Šimková, Anna Štixová a Jan Havelka (trenér)
Sedící (zleva): Kristýna Korandová, Linda Pechová, Nikola Vandasová, Martina Šímová, Kateřina Kubíčková a Radim Trmal (trenér)
Ležící (zleva): Michaela Slabová a Petra Sedláková

 

Komentáře

Přehled komentářů

Gratulace

(Varskej Pepík, 24. 4. 2007 11:06)

Zdravím Hlincohorské,
blahopřeji k úspěchu, no a teď už musíte jen trochu potrénovat a získat ten titul i v extralize.
Ale je to hezkej příběh, jak Jihočeský Honza (s Radimem) se svým houfcem na hoře sebraným do extraligy došel. Dává to naději ostatním "malým" k vytyčování cílů, jenž se zkraje zdají utopií.
Z Varů zdraví Pepík.
(Tyto stránky vedete velmi dobře, mnohem lépe než "velké" kluby.)

Gratulace k postupu

(František Reindl ml., 24. 4. 2007 8:20)

Ahojky všem na Hlincovku.
Moc, moc gratuluji a sdílím s vámi vaše nadšení. Přeji mnoho odhodlání a pevných nervů nejen hráčkám, ale především těm, kteří za nimi stojí a to nejen na trenérské lavičce, v SK, ale i doma. Dali jste si velký cíl – přeji ať vám vydrží úsměv na tváři i přes případné první neúspěchy. Možná bylo těžké se rozhodnout, ale i přes všechna možná negativa to bylo jistě správné rozhodnutí. Přeji hodně štěstí a herní pohody.
PS1: Krásné stránky.
PS2: Držte nám palce jedeme o víkendu do Turnova na kvalifikaci do Národní ligy.
Ahojky Franta.